• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Oddziały

Nasze oddziały znajdują się we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu a także w Katowicach i przy lotnisku w Pyrzowicach. Oferujemy wynajem aut osobowych, terenowych i ciężarowych oraz busów, zarówno krótko-, jak i długoterminowy. Naszą flotę tworzą samochody osobowe, terenowe, ciężarowe oraz busy. Dużą popularnością cieszy się również kategoria VIP, która przeznaczona jest na specjalne okazje i dla specjalnych klientów.

Możemy zagwarantować, że pojazdy znajdujące się w naszym asortymencie spełniają najsurowsze wymogi techniczne, posiadają aktualne przeglądy i są odpowiednio przygotowane do ruszenia w drogę. Mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa siadając za kierownicą każdego wynajmowanego auta.

Marki znajdujących się w naszej ofercie to między innymi Opel, Renault, BMW, Ford, Mercedes czy Volvo. Każda z nich to gwarancja najwyższej przyjemności z jazdy. Zapewniamy Państwu dogodne warunki transakcji, atrakcyjne ceny oraz elastyczne formy współpracy. Zajmujemy się także przewozem osób.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się poszczególnym elementom naszej oferty oraz do wyboru tej, która w największym stopniu spełnia Państwa oczekiwania. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości z chęcią pomożemy w ich rozwianiu.

 

 

 

Skontaktuj się z nami