• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Katowice

Firma J.A.M. Rent a Car to wypożyczalnia samochodów od lat działająca na terenie województwa śląskiego. Posiadamy dwa biura regionalne, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom wynajem aut w Katowicach oraz na lotnisku w Pyrzowicach.

Nasze biuro mieści się przy ulicy Ligockiej 103 na terenie kompleksu Euro-Centrum. Jest to dogodna lokalizacja z dużym parkingiem i łatwym dojazdem zajmującym zaledwie 10 minut. W pobliżu naszego biura znajduję się stacja kolejowa PKP Ligota. Oprócz usług na terenie kompleksu Euro-Centrum, podstawiamy pojazdy również w miejsce wskazane przez naszych klientów.

Koszt tej usługi to ok. 50 PLN netto. Podstawienie na Dworzec PKP/PKS Katowice jest bezpłatne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wypożyczanie oraz zwrot auta pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru. Ceny dla wynajmu długoterminowego ustalamy indywidualnie z klientem.

Biuro naszego oddziału przy lotnisku mieści się przy ulicy Transportowej 1. Aby maksymalnie zredukować czas korzystania z oferty, pojazdy podstawiamy na teren lotniska, a nasi pracownicy czekają na klientów na terminalu Portu Lotniczego z umową najmu.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

 

J.A.M. Rent a Car

ul. Ligocka 103/budynek 1B

40-568 Katowice

+ 48 662 249 596

biuro@jamrent.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami