• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Kraków

Firma J.A.M. Rent a Car to wypożyczalnia samochodów od lat działająca w branży zajmującej się wynajmem aut oraz przewozem osób.

Nasz oddział znajduje się przy lotnisku w Balicach. Aby maksymalnie zredukować czas trwania usługi, pojazdy podstawiamy na teren lotniska, a nasi pracownicy czekają na klientów na terminalu Portu Lotniczego z umową najmu. Dojazd z centrum na lotnisko zajmuje nam 15 minut. Możliwy jest także podstawienia na dworcu PKP oraz w miejscu wskazanym przez naszych klientów. Może to być dowolna ulica. Koszt podstawienia auta pod wskazane przez klienta miejsce waha się w granicach 50 PLN netto. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również możliwość jego zwrotu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. W ofercie przewozu znajdują się lotniska: Wrocław Kopernika, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Chopina. Gwarantujemy tani transport osób z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko. Oferujemy najniższe dobowe i miesięczne stawki oraz atrakcyjną i elastyczną ofertę długoterminowego i średnioterminowego wynajmu dla klientów indywidualnych i instytucji, które nie chcą angażować własnych środków finansowych na zakup samochodu. Oferujemy najnowsze modele (nie są starsze niż 2 lata ), regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia.

W swojej ofercie nasza wypożyczalnia posiada pojazdy klasy mini, kompakt, premium, luksusowe, Suv, busy oraz modele dostawcze. Większość z nich ma nielimitowany przebieg kilometrów (Grupy G,S,H limit 200km/doba).

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o pozostałych punktach odbioru oraz naszą pełną ofertą.
  

J.A.M. Rent a Car
 
ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
32-083 Balice koło Krakowa
+48 662 249 596
biuro@jamrentacar.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami