• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Pyrzowice

 

Biuro oddziału Lotnisko mieści się przy ulicy Transportowej 1 w Pyrzowicach na terenie stacji paliw BP. Aby maksymalnie zredukować czas, pojazdy podstawiamy na teren lotniska, a nasi pracownicy czekają na klientów na terminalu Portu Lotniczego z umową najmu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego auta dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko.

 

W ofercie przewozu znajdują się największe krajowe lotniska. Gwarantujemy tani transport osób z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko. Oferujemy najniższe dobowe i miesięczne stawki za wypożyczenie samochodu oraz atrakcyjną i elastyczną ofertę długoterminowego i średnioterminowego najmu dla klientów indywidualnych i instytucji, które nie chcą angażować własnych środków na cel zakupu. Ceny dla usługi długoterminowej ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Biuro oddziału znajduje się przy ulicy Ligockiej 103 na terenie kompleksu Euro-Centrum. Jest to dogodnie położona lokalizacja z dużym parkingiem i łatwym dojazdem, który zajmuje zaledwie 10 minut. W pobliżu naszego biura znajduję się stacja kolejowa PKP Ligota. Oprócz wynajmu na terenie kompleksu Euro-Centrum, podstawiamy pojazdy również w miejsce wskazane przez naszych klientów. Może to być dowolna ulica w Centrum Miasta. Koszt podstawienia auta pod wskazane przez klienta miejsce waha się w okolicach 50 PLN netto, natomiast podstawienie go na Dworzec PKP/PKS jest bezpłatne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

J.A.M. Rent a Car
ul. Transportowa
42-625 Pyrzowice
+48 662 249 596
biuro@jamrent.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami