• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Wrocław

Szanowni Państwo,

Firma J.A.M. Rent a Car to wypożyczalnia samochodów od lat działająca w branży zajmującej się wynajmem aut oraz przewozem osób.

Nasza siedziba znajduje się na Terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław, ul. Graniczna 190. Dojazd z centrum miasta na lotnisko zajmuje 20 minut. Oprócz usług realizowanych na terenie Portu Lotniczego, oferujemy także podstawienie pojazdów w miejsca wskazane przez naszych klientów. Może to być dowolna ulica lub dworzec PKP/PKS. Koszt podstawienia pod wskazane przez klienta miejsce waha się w okolicach 50 zł netto. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wypożyczenie oraz zwrot pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru. Koszt zależny jest od miejsca odebrania oraz miejsca zwrotu.

Decydując się na naszą firmę, dostajecie Państwo rzetelną informację o wszystkich kosztach i szczegółowych warunkach związanych z naszą ofertą. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy. W naszej ofercie znajdują się najnowsze modele aut, nie starsze niż 2 lata, regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. Większość z nich w ma nielimitowany przebieg kilometrów.

  

J.A.M. Rent a Car
ul. Graniczna 190
54-530 Wrocław
+ 48 668 330 963
wroclaw@jamrentacar.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami