• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Wynajem długoterminowy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej i kompleksowej usługi, jaką jest długoterminowy wynajem samochodów dowolnej marki i klasy. Oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw, pragnących ograniczyć koszty z tytułu kupna nowego pojazdu albo korzystania z leasingu.

Oferujemy długi okres użytkowania pojazdu – od 12 do 36 miesięcy – w trakcie którego będziecie Państwo mieli zagwarantowane dodatkowe usługi, takie jak:

  • opieka assistance w przypadku kolizji na drodze,
  • wynajem aut zastępczych w tej samej lub podobnej klasie,
  • całkowite ubezpieczenie środka transportu,
  • pokrycie kosztów związanych z przeglądami oraz konserwacją pojazdu,
  • sezonowa zmiana opon.

Wypożyczalnia aut J.A.M. RENT A CAR poleca długoterminowy wynajem aut szczególnie tym firmom, w których często i intensywnie korzysta się ze środków transportu i konieczna jest ich wymiana raz na jakiś czas. Jest to bardzo oszczędny sposób, idealny na zachowanie płynności finansowej firmy, który doskonale znany jest już w krajach Europu Zachodniej, a teraz zdobywa popularność w Polsce. Usługa ta posiada wiele dodatkowych zalet, do których zaliczyć trzeba rozłożenie płatności na miesięczne raty, zgodne z możliwościami i oczekiwaniami Klienta, a także stałą opiekę specjalistów nad wynajmowanym samochodem.

Nie musicie Państwo martwić się o naprawy czy przeglądy, bowiem są one wliczone w koszta, ponoszone w ramach usługi. Po wygaśnięciu kontraktu, możliwe jest przedłużenie umowy. Oferujemy pojazdy osobowe, dostawcze, terenowe, a także busy, które zapewnią bezpieczne i komfortowe pokonywanie wielu kilometrów każdego dnia.

Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy usługi dla Klientów w różnych regionach kraju. Zapraszamy do wizyty w naszych oddziałach, w takich miejscowościach jak Kraków, Katowice (również Pyrzowice), Poznań czy Wrocław – dostępni na miejscu lub telefonicznie pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w doborze optymalnego rozwiązania.

 

 

 

Skontaktuj się z nami