• pl
  • en
tel. +48 662 249 596 biuro@jamrent.pl

Wynajem samochodu z OC sprawcy

Każdy kierowca, będący uczestnikiem ruchu drogowego, narażony jest na kolizję z innymi. W przypadku, kiedy Państwa środek transportu ulegnie uszkodzeniu z winy innej osoby, warto skorzystać z ekonomicznej i przydatnej opcji, jaką jest wynajem samochodów z OC sprawcy. Wszystkie koszty związane ze skorzystaniem z tej usługi zostają wtedy pokryte z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy wypadku, a Klient korzystający ze środka transportu, nie ponosi z tego tytułu jakichkolwiek opłat.

Nasza wypożyczalnia samochodów, z oddziałami w Krakowie, Katowicach (również Pyrzowicach), Poznaniu oraz Wrocławiu, oferuje ten rodzaj usługi na bardzo korzystnych warunkach finansowych i jasnych zasadach współpracy. Proponujemy w pełni kompleksową obsługę, zajmując się wszelkimi kwestiami formalnymi oraz realizując zlecenie tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

O tym, że z tytułu wynajmu auta na czas naprawy Wasze pojazdu nie poniesiecie Państwo żadnych kosztów informuje Kodeks Cywilny, art. 361, 363 i 415 Rozporządzenie Ministra Finansów z dn. 24.03.2000 r. DU nr 26 poz. 310 w sprawie OC. Ponadto to Klient samodzielnie wybiera wypożyczalnię, z której usług skorzysta – wszelkie zalecenia ubezpieczyciela z tego tytułu nie muszą być brane pod uwagę.

Wypożyczalnia aut J.A.M. RENT A CAR to przede wszystkim rozbudowana flota pojazdów, w skład której wchodzą samochody nowe, które wyprodukowane zostały maksymalnie przed dwoma laty. Oferujemy tylko modele najlepszych producentów, które dzięki aktualnym przeglądom są w pełni sprawne i z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Dbałość o wszelkie formalne szczegóły, doskonała jakość oferowanych rozwiązań oraz kompleksowe podejście do realizowania Państwa zleceń sprawia, że unikniecie kłopotów i drogowa kolizja w żaden sposób nie wpłynie na Wasze codzienne funkcjonowanie. Warto pamiętać o tym, że wynajmowane auto powinno być tej samej lub podobnej klasy co Państwa środek transportu, który uległ uszkodzeniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze szczegółami naszej oferty, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 662 249 596.

 

 

 

Skontaktuj się z nami